Система зовнішнього блискавкозахисту

Фахівці "ТЕН Монтаж" виконають для Вас проектування і монтаж оптимальної системи блискавкозахисту.

Для захисту людей і тварин, будівель і споруд або того чи іншого простору від прямих ударів блискавки влаштовується система зовнішнього блискавкозахисту. Система зовнішнього блискавкозахисту служить для запобігання, поразок руйнувань і пожеж, викликаних дією надпотужних струмів блискавки.

Складові частини системи зовнішнього блискавкозахисту і їх призначення:

  • Блискавкоприймачі - провідники, які приймають на себе (вловлюють) блискавку.
  • Струмовідводи - провідники, розподіляють і безпечно відводять схопить струм блискавки в заземлювального пристрою.
  • Заземлюючи пристрої - система провідників, що знаходяться в безпосередньому контакті з грунтом (землею) і забезпечує стікання струму блискавки в землю.

Перераховані вище складові частини системи зовнішнього блискавкозахисту розраховані так, що здатні витримати термічну і динамічну дію струмів блискавки без пошкодження самих пристроїв блискавкозахисту і без поразок і руйнування об'єктів, що захищаються.

Зона захисту блискавкоприймачів

Зона захисту блискавкоприймачівв - простір, всередині якого будинок і споруди захищене від прямих ударів блискавки з надійністю не нижче прийнятого рівня. Для прикладу, наводимо ескізів зони захисту одиночного стрижневого блискавкоприймача (малюнок 1) і системи з двох стрижневих молниеприемников (малюнок 2)

Комплектуючі для Систем "Захист від блискавки і заземлення" доступні для замовлення на нашому сайті. Ви можете скористатися послугою замовлення он-лайн через інтернет магазин. Ви також можете придбати комплектуючі для блискавкозахисту та заземлення в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Суми, Запоріжжя та ін містах.