Блискавкозахист

Фахівці "ТЕН Монтаж" виконають для Вас проектування і монтаж оптимальної системи блискавкозахисту.

Для чого потрібна система блискавкозахисту і заземлення?

Одним з найбільш небезпечних і несподіваних природних явищ є розряд блискавки. Зіткнення з нею несе небезпечні наслідки: пожежа, різні пошкодження будівель, ураження струмом людини, поломки будь-якої техніки, замикання в електромережі тощо.

Перенапруги в електромережі впливають на роботу обладнання та можуть з'являтися і при непрямому контакті блискавки з предметом до двох км. Будучи в приміщенні, яке не має систему захисту від блискавки і заземлення, людина може стати потерпілим при дотику до звичайних залізним об'єктів і площинах. Для того щоб уберегти себе і своїх родичів, а також свою власність, необхідно подумати про захист свого будинку системою Молниезащита і Заземлення.

Різновиди системи блискавкозахисту.

Існують різні системи блискавкозахисту, вони призначені на різні види загроз від попадання блискавки:

  • Зовнішній блискавкозахист служить для захисту попадання розряду блискавки в будинок.
  • Внутрішній блискавкозахист служить для захисту електро приладів в будівлі від перевантаження в мережі, яка була викликана розрядом блискавки і захисту людини і електроприладів від ураження струмом всередині.

Комплектуючі для Систем "Блискавкозахисту і заземлення" доступні для замовлення на нашому сайті. Ви можете скористатися послугою замовлення он-лайн через інтернет магазин. Ви також можете придбати комплектуючі для блискавкозахисту та заземлення в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Суми, Запоріжжя та ін. Містах.