Про Нас

«ТЕН МОНТАЖ» - компанія, що надає послуги з улаштуванню систем Блискавкозахисту та Заземлення.

Роботи, що проводяться співробітниками компанії, відрізняються високим професіоналізмом, якістю та оперативністю. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід - характерні особливості роботи нашої компанії. Ми використовуємо матеріали та обладнання найвищої якості. На всі види робіт і встановлюється обладнання видається гарантія. Проекти, що виконуються нашою компанією, можуть бути будь-якої складності. У перелік послуг, пропонованих ТОВ «ТЕН МОНТАЖ», входить:

  • створення ескізів і робочих проектів;
  • складання рецензій на проектну документацію
  • складання кошторисної документації і специфікацій
  • проведення експрес-аналізу параметрів

Переваги роботи з нами.

Ми завжди працюємо в інтересах замовника на всіх стадіях виконання робіт. Для цих цілей до кожного замовника прикріплюється відповідальний менеджер проекту, незалежно від складності та обсягу робіт. Менеджер проекту несе відповідальність за весь процес, за всі нюанси, які можуть виникнути в ході монтажних робіт.
Призначення керівника - один з головних принципів нашої компанії, з цього кроку починається робота над кожним проектом. Ця умова дотримується завжди, навіть при роботі над невеликими замовленнями, такими як споруда приватного котеджу або комерційного будови на території замовника.
У разі, коли об'єкт ведеться без відповідальної особи, є ризик, що весь процес буде носити хаотичний характер, а завдання не будуть виконані в строк.
Керівник проекту - найперша гарантія того, що ваш об'єкт буде реалізований на високому рівні.

Послуги проектно-кошторисного відділу.

В штаті компанії є інженер-проектувальник і кошторисник.

Науковий підхід.

На всіх етапах роботи ми приділяємо велику увагу тому, щоб всі конструкції відповідали будівельним нормам і правилам. Ми вважаємо абсолютно правильним і грамотним той факт, що відповідність конструкцій будівельним нормам лежить в зоні відповідальності компанії-виконавця, а не замовника. І ми не відступаємо від цього принципу, навіть якщо при цьому вкладення клієнта-наша прибуток - може зменшиться.

Нестандартні рішення.

Ми готові до нестандартних рішень. Індивідуальний підхід до кожного клієнта не тому, що це створює імідж компанії, а тому що це дозволяє нам зрозуміти справжню потребу нашої аудиторії, як потенційної, так і фактичної. Працюючи за індивідуальними запитами, ми підвищуємо рівень свого професіоналізму. Із завершенням кожного нестандартного об'єкта ми переконуємося в тому, що готові до виконання і більш складних замовлень.
Ми завжди готові до роботи над складними замовленнями. Саме через такі завдання ми приходимо до усвідомлення того, на якому рівні професіоналізму знаходимося, і що можемо реалізувати.
Всі нестандартні замовлення обговорюються, і виявляється справжня потреба, за рахунок чого можна скоротити витрати і знизити ціну на продукцію.

Професійне обладнання від компанії OBo Bettermann (Німеччина), українського постачальника систем блискавкозахисту та заземлення Громовик, польської компанії Елко-біз.

Ми використовуємо виключно професійне обладнання відомих вітчизняних і зарубіжний виробників систем "Захист від блискавки і заземлення". Використання вищезгаданого обладнання дає нам ряд переваг: надійність, довговічність, великий термін експлуатації, гарантійні зобов'язання.

За статистичними даними МНС, на виникнення пожеж через дії блискавок доводиться 7%. Такі пожежі, як правило, приносять величезні матеріальні збитки і людські втрати.
Головним завданням нашої компанії є блискавкозахист і заземлення, забезпечення професійного захисту будівель і споруд, як від прямого впливу блискавок, так і від вторинних проявів.
З вирішенням поставлених завдань успішно справляється колектив компанії, що складається з досвідчених фахівців, що мають тривалий стаж роботи, що займаються науково-технічними і виробничими розробками, кошторисно-економічної та проектно-конструкторської діяльністю, продажем і установкою систем блискавкозахисту та заземлення.

Ліцензії та дозволи

Наша компанія має всю ліцензійну і дозвільну документацію, що регламентує нашу діяльність:

  • Будівельна ліцензія - Ліцензія за реєстраційним номером 2013028095 від 22.06.2016, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України
  • Дозвіл на земляні роботи - дозвіл № 07.16.32 від 15.02.2016 р.
  • Свідоцтво про атестацію електровимірювальної лабораторії № ПТ-270/18 від 08.08.2018, видане Державним підприємством всеукраїнського державного науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав України.

На базі підприємства є власна електровимірювальна лабораторія.

Комплектуючі для Систем "Захист від блискавки і заземлення" доступні для замовлення на нашому сайті. Ви можете скористатися послугою замовлення он-лайн через інтернет магазин. Ви також можете придбати комплектуючі для блискавкозахисту та заземлення в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Суми, Запоріжжя та ін. Містах.